موسسه فرهنگی ایرسافام ، خدمات اعزام دانشجو ، ادامه تحصیل در استرالیا

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/australia","name":"Country"}}]1

کیفیت زندگی در استرالیا پس از نروژ در رتبه دوم قرار دارد. استرالیا، با استفاده از زیرساخت های پیچیده، خدمات بهداشتی و درمان جهانی، حمل و نقل عمومی، خدمات دانشجویی متعدد و هزینه های مقرون به صرفه، برای کسانی است که به دنبال تحصیل در خارج از کشور هستند شرایط مطلوبی را فراهم می آورد.

 

شهر های ملبورن، سیدنی، کانبرا، آدلاید و بریزبن، در میان 30 شهر برتر جهان می باشد. دولت استرالیا همچنین انگیزه های زیادی برای کسانی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند ایجاد میکند. 200 میلیارد دلار کمک هزینه تحصیلی به صورت سالانه، ویزای شغلی در زمینه های مختلف، فرصت های تحقیقاتی متعدد و امکان اقامت دائم پس از فارغ التحصیلی از جمله مزایای تحصیل در این کشور میباشد.

 

در حالی که انگلیسی زبان رسمی استرالیا است، در این کشور به بیش از 300 زبان صحبت می شود که شامل ماندارین، ایتالیایی، عربی و یونانی و زبان مردمان بومی استرالیا است.

 

استرالیا دارای آب و هوای معتدل است و کشور سالانه بیش از 3000 ساعت آفتاب را دریافت می کند.. زمستان های معتدل  و تابستان های گرم ، بیشترین جذابیت را برای استرالیا جذب می کنند، به ویژه برای کسانی که امیدوار هستند که از گرمای زیاد، رطوبت بالا، زمستان های خسته کننده را تجربه نکنند.

 

استرالیا طیف متنوعی از گزینه های تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد که بیش از 1100 موسسه و 22000 دوره می باشد.شهر های ملبورن و سیدنی دارای بهترین دانشگاههای جهان هستند که شامل دانشگاه سیدنی، دانشگاه ملبورن، دانشگاه موناش و دانشگاه نیو ساث ویلز است.

 

 

VFS Australia 

مطابق اعلام سایت VFS Global  ، انجام این تست ها در مرکز ایران این سازمان ۲۳ یورو هزینه خواهد داشت .


آدرس مرکز این سازمان در ایران

طبقه چهارم – هروی سنتر – خیابان موسوی – میدان هروی و ساعات کاری یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۴ بعد از ظهر خواهد بود

https://www.vfsglobal.com/australia/iran/Farsi/biometric-data-collection.html

info.australiairan@vfshelpline.com


main_7efb6ba4290e95d7b748d3d93d8c30e7.png نمایش بر روی نقشه

Australia Embassy

نمایش بر روی نقشه

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام