موسسه فرهنگی ایرسافام ، خدمات اعزام دانشجو ، ادامه تحصیل در آمریکا

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united_states","name":"Country"}}]1

ایالات متحده بیشترین تعداد دانشجویان بین المللی در جهان را داراست که جمعیت آن نزدیک به 75000 نفر میباشد.


این کشور دارای یک سیستم آموزشی عالی و با کیفیت بالاست. آمریکا با توجه به رتبه بندی دانشگاه های جهان در سال 2018، تعداد زیادی از دانشگاه برتر جهان را به خود اختصاص داده است. 

دو نوع اصلی از دانشگاه های ایالات متحده عبارتند از:


دانشگاه های دولتی - که بیشتر آنها دانشگاه های دولتی هستند که توسط دولت تاسیس شده اند و شهریه مناسبی دارند.

دانشگاه های خصوصی – که توسط افراد و ارگان های مختلف تاسیس شده و نسبتا پر هزینه هستند.


بالاترین سطح تحصیلات در ایالات متحده، درجه دکتری است. دانش آموزان ملزم به ارائه تحقیق در مقطع دکترا هستند و نیاز به تکمیل دوره های کارشناسی و امتحانات کتبی ندارند، بلکه فقط باید بر روی تحقیقات خود تمرکز کنند.


این کشور به عنوان یکی از بزرگترین قدرت های جهان بر اساس اقتصاد و نفوذ سیاسی شناخته میشود. کار آفرینی یکی از عواملی است که موجب رشد اقتصادی این کشور شده است.

آب و هوای ایالات متحده به دلیل تفاوت های عرض جغرافیایی و ویژگی های جغرافیایی متنوع این کشور از ساحل شرقی به ساحل غربی بسیار متفاوت است.


برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام