موسسه فرهنگی ایرسافام ، خدمات اعزام دانشجو ، ادامه تحصیل در انگستان

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united_kingdom","name":"Country"}}]1

بریتانیا 14٪ از مقالات علمی جهان را تولید می کند. تحصیلات در بریتانیا مزایای بسیاری از جمله کوتاه بودن دوره های تحصیلی و ارزش و اعتبار مدارک این کشور در سرتاسر جهان دارد. هنگامی که در مورد رتبه بندی دانشگاه های جهان صحبت میکنیم، این کشور بهترین ها را در خود دارد. در سال های 2018، بر اساس رتبه بندی QS، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه کمبریج رتبه های اول و دوم و کالج امپریال لندن رتبه هشت جهانی را از آن خود کرده است.


بریتانیا از انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی تشکیل شده است. تقریبا 65 میلیون نفر در بریتانیا زندگی می کنند. لندن پایتخت انگلستان است و دارای چندین فرهنگ متفاوت در خود می باشد که این امکان را به نژادهای مختلف می دهد تا این کشور را به عنوان مقصد تحصیلی و زندگی خود انتخاب کنند.


آب و هوا در انگلستان می تواند غیر قابل پیش بینی باشد و حتی این تغییر گاهی چند بار طی یک روز صورت میگیرد. بنابراین حتی اگر یک روز گرم و آفتابی را در انگلستان شروع کرده اید، یک چتر و کت هم همراه خود داشته باشید.


انگلیسی زبان رسمی انگلیس است، اما تنها زبان مادری نیست. زبان Gaelic در ایرلند و اسکاتلند به عنوان زبان مادری شناخته می شود.&

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام