موسسه فرهنگی ایرسافام ، خدمات اعزام دانشجو ، ادامه تحصیل در نیوزیلند

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/new_zealand","name":"Country"}}]1

نیوزیلند یکی از زیباترین کشورهای جهان است که به عنوان «سرزمین ابرهای سفید » مشهور است.


نیوزیلند یک مقصد عالی برای دانشجویان بین المللی است که دارای یک سیستم آموزشی جهانی می باشد. تمام موسسات آن به استانداردهای جهانی پیوسته اند و به طور مرتب مورد آزمایش و نظارت دولت قرار دارند. نیوزیلند مزایای منحصر به فردی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد از جمله توانایی کار تمام وقت در تعطیلات و ویزای کار پس از تحصیل که به اقامت این کشور می انجامد.


این کشور شامل دو جزیره اصلی - جزیره شمالی و جزیره جنوبی است. بیش از 90 درصد جمعیت نیوزیلند در جزیره شمالی زندگی می کنند و همچنین پایتخت این کشور،  شهر ولینگتون است.


چشم انداز نیوزیلند به عنوان یک کشور بدون مرزهای زمینی واقع در اقیانوس آرام، بسیار زیبا است که شامل کوه های بلند، رودخانه های طولانی و پیچیده، دشت های باز، سواحل شگفت انگیز و وسعت های گسترده ای از زمین های کشاورزی می باشد.


آب و هوای کشور به طور کلی معتدل همراه با بارندگی متوسط ​​و آفتاب زیاد است که تحت تاثیر دو ویژگی اصلی جغرافیایی - کوه ها و دریا قرار می گیرد.

تاریخ کشور عمدتا تحت تأثیر قبایل موری، اروپایی، جزیره اقیانوس آرام و فرهنگ آسیایی است که از آن یک کشور چند فرهنگی ساخته است.


برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام