موسسه فرهنگی ایرسافام ، خدمات اعزام دانشجو ، ادامه تحصیل در کانادا

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/canada","name":"Country"}}]1

کانادا میزبان بیش از 250،000 دانشجوی بین المللی است و در سال های اخیر افزایش زیادی در تقاضا برای ثبت نام در دانشگاههای این کشور وجود داشته است. کانادا یکی از اولین کشورهای جهان بود که ملیت چند فرهنگی را معرفی کرد. علاوه بر این، کشور طیف گسترده ای از فرصت ها را از نظر حرفه ای و فرهنگی ارائه می دهد.


تحقیقات research بخش مهمی تحصیلات در کانادا است که توسط دولت و صنعت پشتیبانی می شود. دانشجویان بین المللی اغلب در تحقیقات در حوزه هایی مانند مخابرات، پزشکی، کشاورزی، فناوری رایانه و علوم زیست محیطی شرکت می کنند. 


کانادا دارای برخی از بهترین دانشگاههای جهان است که دارای 13 دانشگاه در رتبه زیر 300  QS است. این کشور از ده استان و سه قلمرو تشکیل شده است همینطور به خاطر چشم انداز بی نظیر آن (مخصوصا کوه های وسیع آن)، تاریخ غنی و ترکیب متنوع مردم و فرهنگ مشهور است. این کشور دومین کشور بزرگ جهان است.


هنگامی که شما در مورد آب و هوای کانادا فکر می کنید، ممکن است فکر کنید که سرد و  و همراه با برف شدید باشد، اما همیشه اینطور نیست. آب و هوا در کانادا بسیار متفاوت است و منوط به مناطق مختلف آن می باشد.
 

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام