موسسه فرهنگی ایرسافام، برگزار گننده رسمی آزمون های آیلتس در ایران ، نماینده رسمی IDP استرایلا

irsafam.com حساب کاربری

ViDoc چیست؟

ViDoc درس های ویدیویی هستند که هر چهار مهارت IELTS  رو پوشش می دهند. در این ویدیئو ها نکات و اطلاعات مهم به صورت ویدیوئی در اختیار شما قرار می گیرد تا همزمان هم از طریق شنیداری و هم از طریق دیداری، سطح یادگیری شما به شکل چشمگیری افزایش پیدا کند.


مزایای استفاده از ViDoc چیست؟

 • بررسی موضوعات به روز Speaking و Writing  به همراه مثال ها و تلفظ صحیح آنها
 • آموزش مهارت ها و تکنیک های لازم برای هر 4 مهارت IELTS
 • دسترسی آسان به محتوا در پنل کاربری در هر زمان و هر مکان


 • این کلمه ترکیبی از واژگان Video و Document است. تصور کنید که فایل PDF و یا Microsoft Word را برای شما تبدیل به یک ویدیو کرده باشند. ViDoc جزو ابزارهای آموزشی نوینی است که برای یادگیری موثرتر و تجربه درسی جذاب تر در بسیاری از مباحث زبان انگلیسی و دیگر رشته ها به کار گرفته شده است.
 • از چند جهت میتوان به این سوال پاسخ داد:
  اول اینکه هر ViDoc به یک مهارت و یا موضوع مهم در رابطه با آزمون IELTS میپردازد.
  ثانیا در هر ViDoc توضیحات به هر دو زبان فارسی و انگلیسی آورده شده است. از ویژگی های دیگر ViDocها این است که کاملا به روز هستند و به شکل مداوم به مجموعه آنها اضافه میشود.
  تصور کنید که یک کانال خبری را که همیشه برای شما داغ ترین اطلاعات آیلتسی را به تصویر میکشد دنبال میکنید.
 • ما هیچ گاه این را توصیه نمیکنیم. متون آموزشی و ViDoc ها مکمل همدیگر هستند. بدون یادگیری تمامی جوانب یک مبحث مطالب کمک درسی کم اثر خواهند بود.
  با اینکه ViDoc ها مفصل هستند و مدام به روز میشوند نیاز شما را به تمرین و مرور مطالب آموزشی آیلتس کاملا برطرف نمیکنند.
 • برجسته ترین ویژگی مثبت یک ViDoc کوتاه و خلاصه بودن آن است. مدرس و طراح هر ViDoc اولین هدف خود را به وجود آوردن درسی پرمحتوا که در کمترین زمان ممکن بیشترین نکات را به اطلاع داوطلب میرساند قرار داده. در هر قسمت از ViDoc های ایرسافام ساده ترین و مفید ترین توضیحات به همراه مثال پیدا خواهید کرد. میتوان گفت که برای داوطلبینی که زمان محدودی برای مطالعه مباحث IELTS دارند، ViDoc ها بسیار تاثیر گذار خواهند بود. ما تلاش کرده ایم برای شما داوطلب گرامی گلچینی از بهترین نکات آموزشی را در ViDocهای ایرسافام جمع آوری کنیم.
 • اصلا. با داشتن دسترسی به شبکه اینترنت با سرعتی کاملا متوسط میتوانید هر زمان و در هر شرایطی که هستید ViDoc ها را تماشا کنید. از تمامی وسایل الکترونیکی که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند از قبیل: کامپیوتر، لپ تاپ و گوشی موبایل، تبلت و حتی تلویزیون میتوانید بر ای این کار استفاده کنید.
 • خیر. بعد از اینکه مراحل تهیه یک ViDoc یا بسته ViDoc را به اتمام رساندید، آن محصول آموزشی همیشه در داشبورد شما در سایت ایرسافام بر روی سرور های ما ذخیره خواهد بود.
 • نگران نباشید. با فرستادن سوال خود به چت آنلاین سایت، همکاران ما شما را به مدرس و طراح ViDoc معرفی میکنند تا سوال شما پاسخ داده شود و نهایت استفاده را از تجربه آموزشی خود ببرید.
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام