موسسه فرهنگی ایرسافام، خدمات ویژه مدرسان

irsafam.com حساب کاربری

مرکز تربیت و رشد حرفه ای مدرسین ایرسافام در یک نگاه

مرکز تربیت و رشد حر فه ای مدرسین ایرسافام ،یکی از معتبرتربن و بزرگتربن مجموعه‌های فعال در حوزه‌ی ‌ ارائه ی خدمات آموزشی یه افراد واجد شرایط و علاقه مند به تدریس زبان های خارجی، در آموزشگاه ها و موسسات آموزش زبان و مدارس می باشد. این مرکز با بهره گیری از پیشرفته ترین و مجهزترین تجهیزات و فناوری های روز و دارا بودن تیم مجرب و متخصص برای ارائه خدمات دوره های آموزشی با اهداف خاص و تطبیق با استاندارد های بین المللی آموزش زبان، توانسته است سطح کیفی خدمات خود را به سطح مورد انتظار مخاطبان و متقضیان خویش نزدیک سازد و با برنامه ای منسجم و نظام یافته به حرکت رو به رشد خود برای ارتقای این سطح کیفی و تامین رضایت و خشنودی مخاطبان ادامه دهد.

ایرسافام با استفاده‌ی بهینه از ابزارهای توانمند مبتنی بر فناوری اطلاعات موفق به بالا بردن سطح رضایت مشنریان خود شده است و راه‌های موثر و سودمندی را برای برقراری ارتباط مداوم با مخاطبان در پیش گرفته تا بتواند خدمات مورد نیاز آنان را با بالاترین كیفیت و در كوتاه‌ترین زمان ممكن در محل مورد نظر ایشان و با شرایط خاص هر متقاضی به آنها ارائه كند. از این روی، تعداد متقضیان از ابتدای کار تا کنون  رشد چشم‌گیری داشته است و این روند فزاینده همچنان ادامه دارد.آنچه ایرسافام را از دیگر ارائه دهندگان خدمات مشابه مجزا می سازد طراحی اختصاصی دوره برای متقاضی، با توجه به هر گونه شرایط خاص زمانی و مکانی و ارائه دوره مورد نظر با بالاترین میزان بازدهی در کوتاه ترین مدت ممکن است. کارشناسان مستقر ایرسافام در تهران و شهرستانها با مراجعه به متقاضی در کوتاه ترین زمان ممکن و برگزاری نشست های مشاوره و تحلیل شرایط هر مخاطب، تا کنون موفق به طراحی دوره اختصاصی متعدد با اهداف خاص شده اند.

شما می توانید برای همکاری با مجموعه ایرسافام فرم روبرو را تکمیل نمایید

فرم درخواست همکاری

دوره های و خدمات آموزشی مختص مدرسین و کارشناسان آموزشی

خدمات آموزشی مختص آموزشگاه ها ، موسسات آموزشی و مدارس

ایرسافام با بهره گیری از پیشرفته ترین و مجهزترین تجهیزات و فناوری های روز و با گرد هم آوردن متخصصان و کارشناسان خبره برای ارائه خدمات راه اندازی و هدایت آموزشی مجموعه شما از گام اول در کنار شما خواهد بود. شما میتوانید با خاطری آسوده کلیه مراحل راه اندازی و هدایت آموزشی آموزشگاه ، موسسه و مدرسه خود را به ما بسپارید.