موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه University of Alberta

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/canada","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/canada\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/canada\/university\/111\/\/university-of-alberta","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Alberta در سال 1908 تاسیس شده است، این دانشگاه رتبه زیر 100 جهانی و در کانادا رتبه چهارم را از آن خود کرده است. دانشگاه Alberta ، بیش از 200 رشته کارشناسی و 180 رشته دوره کارشناسی ارشد را ارائه می دهد که بسیاری از آنها در سطح جهانی توسط QS رتبه بندی می شوند. لیست طولانی از فارغ التحصیلان برجسته این دانشگاه شامل نخست وزیر سابق کانادایی، فرماندار 5 ایالت، رییس دیوان عالی و یزیکدان برنده جایزه نوبل نیز از نکات ویژه این دانشگاه است. ایالت آلبرتا معدن ذخایر نفت است و درآمد خود را ازین راه پوشش میدهد.


رنکینگ

  • دانشگاه Albertaطبق رتبه بندی QS دارای رتبه 60 است .
  • دانشگاه Alberta در کانادا رتبه 4 دارد.


دانشکده اصلی

ادمونتون (AB)


خوابگاه دانشجویی

https://www.residence.ualberta.ca/


قرارداد با IDP

ESL + UG + PG

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام