موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه University of Windsor

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/canada","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/canada\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/canada\/university\/122\/\/university-of-windsor","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Windsor در سال 1857 تاسیس شده است. این دانشگاه سابقه طولانی در زمینه آموزش عالی در کانادا دارد. محوطه دانشگاه Windsor در حال گسترش و بهبود است، اخیرا مراکز اجتماعی ساختمان اداری و آموزش حرفه ای به این دانشگاه اضافه شده است و 113 میلیون دلار برای نوآوری در رشته های مهندسی و دانشکده های هنر صرف شده است. پذیرش مشروط برای دانش آموزانی که نیاز به آموزش زبان انگلیسی اضافی دارند از طریق برنامه ELW UWindsor نیز قابل انجام است.


رنکینگ

  • دانشگاه Windsor طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 625 است .
  • دانشگاه Windsor در کانادا رتبه 26 دارد.


دانشکده اصلی

ویندزور(ON)


خوابگاه دانشجویی

http://www.uwindsor.ca/residenceقرارداد با IDP

ESL + UG + PG

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام