موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Vancouver Island University

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/canada","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/canada\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/canada\/university\/123\/\/vancouver-island-university-official-company-page","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Vancouver Island University در سال 2008 تاسیس شده است، پیش از آن نام این دانشگاه، Malaspina      College  بوده است. VIU به عنوان یک دانشگاه بین المللی شناخته شده است که بیش از 18000 دانش جو تمام و نیمه وقت، از جمله 1500 دانشجوی بین المللی، بیش از 10000 دانش آموزان بومی در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند،VIU  دوره هایی را از مدرسه تا دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می کند.


رنکینگ

  • دانشگاه VIU طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 3587 است .
  • دانشگاه VIU در کانادا رتبه 66 دارد.

دانشکده اصلی

نانایمو (BBC)


خوابگاه دانشجویی

https://international.viu.ca/housing
https://www2.viu.ca/eventservices/accommodation.asp


قرارداد با IDP

ESL + UG + PG

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام