موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Fraser International College

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/canada","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/canada\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/canada\/university\/71\/\/fraser-international-college","name":"UniversityList"}}]1

درباره کالج

کالج Fraser در سال 2006 تاسیس شده است و وابسته به دانشگاه Simon Fraser است. دانشجویانی که دوره های پیش نیاز خود را در این کالج میگذرانند بدون امتحان ورودی وارد دانشگاه  Simon Fraserمیشوند. به عنوان نمونه اگر به صورت مستقیمم بخواهید برای کورس MBA دانشگاه Simon Fraser اقدام کنید باید مدرک GMAT خود را نیز ارائه کنید، اما با گذراندن دوره پیش نیاز در کالج FIC نیازی به ارائه مدرک GMAT نیست. همینطور این کالج کورس های زبان را همزمان با دوره های تحصیلی به دانشجویان ارائه میکند تا آنها را برای ورود به دانشگاه، هرچه بیشتر آماده کند.


دانشکده اصلی

برنابی (BC)


خوابگاه دانشجویی

https://www.fraseric.ca/accommodation


قرارداد با IDP

ESL + UG + PG

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام