موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه University of Leicester

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/181\/\/university-of-leicester-","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Leicester  در سال 1921 تاسیس شده است و یک دانشگاه پیشرو در بریتانیا است که متعهد به برتری بین المللی از طریق ایجاد تحقیق در جهان و آموزش با کیفیت بالا و الهام بخش است. لستر دارای خدمات پیشرفته حرفه ای خود است. در سال 2016، این سرویس برنده جایزه انجمن کارآفرینان فارغ التحصیل شد که دارای بهترین استراتژی کلی برای آماده سازی دانش آموزان برای کار پس از فارغ التحصیلی است.


رنکینگ

  • دانشگاه Leicester  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 221  است .
  • دانشگاهLeicester   در انگلستان رتبه  20 دارد.

دانشکده اصلی

Leicester                                                                    


خوابگاه دانشجویی

https://www2.le.ac.uk/offices/accommodationبرای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام