موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Hult International Business School

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states\/university\/227\/\/hult-international-business-school","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Hult در سال 1960 تاسیس شده است و تمامی زیر مجموعه های رشته های مدیریت در این دانشگاه به صورت تخصصی ارائه میشود تا شما را در دستیابی به حرفه مورد نظرتان راهنمای کند. در طول برنامه شما می توانید شعبه خود را انتخاب کنید و در کشورهای مختلف تحصیل کنید. این دانشگاه در کشورهای مختلف شعبه دارد. دانش جویان می توانند در بوستون شروع کنند و سپس از طریق لندن یا سائوپائولو، سان فرانسیسکو و یا از طریق دبی و شانگهای تحصیلات خود را به اتمام برسانند.


رنکینگ

دانشگاه Hult رنکینگ جهانی ندارد.


دانشکده اصلی

New York City


ایالت

New York


دپارتمان ها

مدیریت


خوابگاه دانشجویی

https://www.chapter-living.com/campaigns/hult-international-business-school-accommodation


برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام