موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Humboldt State University

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states\/university\/228\/\/humboldt-state-university","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Humboldt State در سال 1913 تاسیس شده است و دارای برنامه های علمی و علمی فوق العاده ای میباشد و همچنین در زمینه های کسب و کار، علوم انسانی و علوم لیبرال رتبه خوبی دارد. HSU دارای حوزه های تحقیقاتی و مناطق فرهنگی میباشد از جمله مرکز تحقیقات زیست شناسی دریایی در اقیانوس، یک مرکز مراقبت حیات وحش، موزه تاریخ طبیعی طبیعی، گالری هنری عمومی، مرکز آبزی پروری، رصدخانه ستاره شناسی کوهستانی.

رنکینگ

دانشگاه Humboldt State از نظر سایت QS رنکینگ 801-1000 دارد.


دانشکده اصلی

Arcata


ایالت

California


دپارتمان ها

  • هنر
  • علوم انسانی و علوم اجتماعی
  • علوم طبیعی و علوم پایه

خوابگاه دانشجویی

https://housing.humboldt.edu/برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام