موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Colorado State University

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states\/university\/239\/\/colorado-state-university","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Colorado state در سال 1870 تاسیس شده است و یکی از دانشگاه های برجسته ایالات متحده میباشد که با تحقیقات جهانی در زمینه بیماری های عفونی، فناوری های انرژی پاک، علوم زیست محیطی و بسیاری از رشته های دیگر بیش از 300 میلیون دلار بودجه تحقیقاتی جذب کرده است. این دانشگاه میزبان 1300 دانشجوی خارجی و محقق از بیش از 85 کشور که فرصت های زیادی برای مشارکت و توسعه حرفه ای فراهم می آورد.


رنکینگ

دانشگاه Colorado state طبق رتبه بندی QS دارای رتبه400-450 است .


دانشکده اصلی

Fort Collins


ایالت

Colorado


دپارتمان ها

  • مدیریت
  • مهندسی
  • بازرگانی

خوابگاه دانشجویی

https://housing.colostate.edu/برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام