موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Nova Southeastern University

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states\/university\/257\/\/nova-southeastern-university","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه nova southeastern یک دانشگاه خصوصی است که شعبه اصلی آن در دیوی ، فلوریدا است. این دانشگاه شامل 18 دانشکده و مدرسه است که بیش از 150 برنامه تحصیلی را ارائه می دهد. دوره های حرفه ای در علوم اجتماعی ، حقوق ، تجارت ، پزشکی استئوپاتی ، پزشکی آلوپاتی ، بهداشت متفقین ، داروسازی ، دندانپزشکی ، بینایی ، فیزیوتراپی ، آموزش ، کاردرمانی و پرستاری در این دانشگاه با کیفیتی بالایی ارائه میگردد.


رنکینگ

دانشگاه nova southeastern طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 191 است .


 دانشکده اصلی

Davie, Florida


خوابگاه دانشجویی

https://www.nova.edu/housing/index.html
برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام