موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه La Salle University

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states\/university\/263\/\/la-salle-university","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه La Salle در سال 1863 تاسیس شده و در یکی از بزرگترین و تاریخی ترین شهرهای ایالات متحده قرار دارد.با بیش از 7000 دانشجو، 40 برنامه کارشناسی و 15 برنامه کارشناسی ارشد و دکترا، این دانشگاه به یکی از محبوبترین دانشگاههای نواحی شرق آمریکا تبدیل شده است. دانشجویان همچنین در فرصت های کارآموزی و فرصت های داوطلبانه در کل فیلادلفیا شرکت می کنند.


رنکینگ

دانشگاه La Salle طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 801-1000 است .


دانشکده اصلی

Philadelphia


ایالت

Pennsylvania


دپارتمان ها

  • هنر و علوم پایه
  • بازرگانی
  • پرستاری و علوم سلامت

خوابگاه دانشجویی

http://studentaffairs.lasalle.edu/housingselection/برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام