موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Nottingham Trent University

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/151\/\/workshop","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Nottingham Trent در سال 1992 تاسیس شده و قبل از آن یک کالج پلی تکنییک بوده است. دانشگاه ناتینگهام ترنت یک دانشگاه جهانی مدرن است. این دانشگاه دارای یک جامعه دانشجویی و کارکنان از بیش از 150 کشور میباشد. پژوهش های این دانشگاه جایزه سال 2015 ملکه برای تحصیلات عالی و تحصیلات عالی را به دست آورد، که بالاترین افتخار ملی برای یک دانشگاه در انگلستان است.


 رنکینگ

  • دانشگاه Nottingham Trent  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 823  است .
  • دانشگاه Nottingham Trent در انگلستان رتبه  68 دارد.

دانشکده اصلی

Nottinghamshire                                                                  


خوابگاه دانشجویی

https://www.ntu.ac.uk/university-life-and-nottingham/accommodationبرای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام